חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אימון עסקי

שוש מעוז אריה - טיפול בהפרעות קשב
מתנות קטנות גדולות

מדריכים וקורסים
להורדה במתנה

אימון קשב וריכוז

למנהלים, בעלי עסקים ולקריירה

אימון אישי למנהלים ואנשי עסקים

כ – 8% מהמבוגרים מאובחנים כבעלי הפרעות קשב ופעלתנות יתר, אך ההנחה היא שאחוז גבוה הרבה יותר אשר מתמודד עם הפרעת קשב ופעלתנות יתר אינו מאובחן. לצד הקושי בהשלמת משימות, בארגון ובניהול יעיל של הזמן – הפרעת קשב ופעלתנות יתר מביאה עימה גם הרבה מתנות המאפשרות ניהול יעיל יותר כמו חשיבה מחוץ לקופסה, יצירתיות, ויכולת לנהל מספר פרויקטים במקביל. מנהלים ואנשים עסקים אשר משכילים ללמוד איך הופכים את ההפרעה למתנה – הופכים פעמים רבות מנהלים טובים ויעילים יותר. אימון עסקי למנהלים יספק כלים וטכניקות שיעזרו למצות את הפוטנציאל הניהולי האישי.

מחקר שנערך על-ידי חברת Matrix Global ובדק את החזר ההשקעה באימון מנהלים, מצא כי תהליך האימון החזיר את עלותו עד פי חמישה (כלומר, הגדיל את רווחיות הארגון מעובדיו בעלי הפרעת קשב וריכוז בכ – 500%), והביא לשיפור משמעותי ביכולות הניהול של אנשי עסקים מתאמנים. חשוב שתדעו, שגם אם אתם אנשי עסקים שסובלים מהפרעות קשב ופעלתנות יתר– אתם יכולים להפוך את ההפרעה ליתרון, ליהנות מהיצירתיות השופעת, שבדרך כלל מאפיינת מנהלים בעלי הפרעת קשב ופעלתנות יתר, וללמוד טכניקות שיסייעו לניהול אפקטיבי יותר.

המתנות בניהול של הפרעת קשב ופעלתנות יתר

מנהלים בעלי הפרעות קשב ופעלתנות יתר הם בדרך כלל מנהלים כריזמטיים ופעילים במיוחד. הם מסוגלים לנהל מספר משימות במקביל ולשלוט בכל פרוייקט בפרטי פרטים. הם מקבלים בזרועות פתוחות חידושים ומתאימים בקלות את עצמם לשינויים תפעוליים או ארגוניים. הם מתאפיינים לעיתים קרובות ביצירתיות שופעת, ומצליחים לחשוב על פתרונות "מחוץ לקופסה" לאתגרים תפעוליים וניהוליים. הם פועלים בסביבה העסקית בשילוב ייחודי של  סקרנות, אנרגיות גבוהות, קסם אישי, יזמות ועוד. כל אלה הם מאפיינים שעשויים להפוך מנהל או איש עסקים למוצלח במיוחד – אולם לצד המתנות המשמעותיות הללו, הפרעת קשב ופעלתנות יתר שאינה מנוהלת מקשה על היבטים ניהוליים שונים. מי שסובלים מהפרעת קשב וריכוז מתקשים לשבת במשרד יום שלם, לנהל משימות, הם משתעממים בקלות וסובלים לעיתים קרובות מחוסר סדר וקושי בארגון, סגירת קצוות עד הסוף ועוד.

אימון מנהלים המספק טכניקות לתפקוד מיטבי לצד הפרעת קשב וריכוז מאפשר למנהלים ולבעלי עסקים ליהנות משלל היתרונות של הפרעת קשב ופעלתנות יתר, תוך שימוש בכלים המסייעים להגיע לשיפורים משמעותיים בביצועים ובהישגים המקצועיים.

הכלים שתרוויחו באימון עסקי למנהלים

תהליך אימון למנהלים הינו תהליך המותאם אישית לצרכי המתאמן והסביבה הארגונית בה הוא פועל. התהליך יסייע להרוויח כלים פרקטיים לניהול יעיל יותר, ובו נעסוק בנושאים כמו אלה:

 • עיצוב חזון אישי – ניהולי
 • שיפור מיומנויות בין אישיות ליצירת מערכות יחסים עסקיות יעילות עם עובדים, מנהלים, ושותפים לפעילות
 • העצמת יכולות הניהול העצמי
 • כלים לבניית סדר עדיפויות ותכנון לטווחי זמן שונים (טווח קצר, בינוני ו/או ארוך)
 • כלים וטכניקות לתגובות מחושבות במקום אימפולסיביות
 • כלים לניהול לוח זמנים עסקי ולהתנהלות לפיו
 • כלים לביצוע משימות יומיות כמו מילוי דו"חות
 • טכניקות לוויסות רגשי יעיל
 • שיטות לשימת לב וזיכרון לפרטים
 • העצמת יכולות הניהול
 • כלים ספציפיים בכניסה לתפקיד או פרוייקט חדש או לקראת סיום תפקיד

אבחון הפרעת קשב ופעלתנות יתר ואימון מנהלים לצד טיפולים קונבנציונאליים

אבחון הפרעות קשב ופעלתנות יתר היה נפוץ פחות בעבר ולכן, חלק מהבוגרים ומבוגרים היום, סובלים מהפרעת קשב ופעלתנות יתר שאינה מאובחנת. אבחון קליני של הפרעת קשב ופעלתנות יתר יאפשר קבלת טיפול, כאשר הטיפול משלב טיפול תרופתי ואימון מנהלים. ביחד עם זאת, אימון עסקי למנהלים מספק טכניקות ארוכות טווח לשינויים התנהגותיים בהיבטים הניהוליים ואלה, יאפשרו למנהלים שסובלים מהפרעות קשב וריכוז לנהל את ההפרעה שלהם, במקום שההפרעה תנהל אותם. אצל מי שבוחרים להיעזר בטיפולים תרופתיים וגם אצל מי שלא – אימון מנהלים יאפשר התמודדות טובה יותר עם משימות ואתגרים, שליטה עצמית טובה, מילוי משימות יעיל, ומימוש פוטנציאל עסקי או ניהולי באופן מיטבי ומופחת קונפליקטים.

אימון למנהלים הסובלים מהפרעות קשב ופעלתנות יתר– חשוב לבחור מאמן אישי מנוסה ומקצועי

נעים מאוד! שמי שוש מעוז אריה, ואני מאמנת אישית ועסקית מומחית באימון הפרעות קשב ופעלתנות יתר.  אני מלווה מנהלים ואנשי עסקים בתהליך אישי, שמתאים לצרכים ולמאפיינים שלהם, בדרך לנהל את הפרעת הקשב ופעלתנות יתר שלהם. בתהליך, אנחנו משתמשים בטכניקות מעולם האימון אשר מרחיבות את טווח היכולות של המנהל, מאפשרות תהליכים איטיים ומלאי מחשבה (לצד המוטיבציה, הכריזמה והנכונות לחידושים ולהתחלות חדשות), ומציעה דרכים לנטרול המורכבויות של התמודדות עם הפרעות קשב ופעלתנות יתר בניהול עסקים, כמו למשל תגובות אימפולסיביות, קושי להתמיד במשימות או חוסר בויסות רגשי.

מנהלים ואנשי עסקים רבים מגלים כי טכניקות וכלים אימוניים כאלה מאפשרים להם מימוש הפוטנציאל העסקי והניהולי שלהם, שיפור דרמאטי ביכולות הניהול ויכולת להשיג מטרות ניהוליות, המביאות את העסק לצמיחה לצד ניהול יום יומי ופעולות אדמיניסטרטיביות שאולי פעם היה קשה להתמיד בהן. זה הזמן לקבל החלטה שתסייע לנהל את הפרעת הקשב והריכוז, ולהפוך אתגר למתנה!

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

ערכים, מדריכים וקלפים

לאימון קשב ופעלתנות יתר

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

ערכים כמצפן

כמה פעמים עצרתם לחשוב מהם הערכים החשובים לכם ביותר בחיים? מתי לאחרונה ישבתם ברצינות ותהיתם בקשר לאמונות המובילות את היקרים שלכם בחיים? כמה פעמים ישבתם עם עצמכם ומניתם את הערכים המייצגים את הדרך העסקית שלכם?
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

מדריכים

מתנות קטנות - תועלות גדולות
לחץ כאן וקבל מיידית, ישירות אליך למייל, מדריך או קורס בנושא קשב ופעלתנות יתר או ערכים, לבחירתך. המדריכים והקורסים כוללים טיפים והמלצות, שהכנתי באהבה ומוגשים לך במתנה.
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

חנות

בחנות באתר, תוכלו למצוא ערכות קלפים טיפוליים לעבודה עם ערכים בעברית ובאנגלית (למבוגרים וילדים), ערכת למידה אישית להתמודדות עם הפרעות קשב ופעלתנות יתר ועוד. בחנות ניתן גם לבצע תשלום עבור השתתפות בסדנאות.
קרא עוד

מאמרים וטיפים בנושא

אימון לקשב ופעלתנות יתר

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.