חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סדנאות והרצאות

שוש מעוז אריה - טיפול בהפרעות קשב
מתנות קטנות גדולות

מדריכים וקורסים
להורדה במתנה

סדנאות והרצאות בתחום: ערכים והפרעות קשב וריכוז

למבוגרים, ילדים ונוער, מנהלים ובעלי עסקים

סדנאות והרצאות הפרעות קשב וריכוז

הידעת?

על פי נתוני משרד התמ"ת, בכל שנה מפסידים ארגונים בישראל לא פחות מ – 380 מיליוני דולרים, בשל אי שילוב או פיטורין של אנשים בעלי הפרעות קשב וריכוז. כ – 5% מאוכלוסיית המבוגרים בישראל סובלים מהפרעת קשב וריכוז, ולא מעט מהם משתלבים בדרגות ניהול ומוכיחים יצירתיות וכישורי ניהול יוצאי דופן, לצד כישורי ארגון מאתגרים.

אני שמחה להציג בפניכם מגוון מקצועי ונרחב של סדנאות והרצאות לארגונים ולקבוצות, המאפשרים למשתתפים בהן להוסיף לארגז הכלים הניהולי שפע של טכניקות ופרקטיקות לניהול יעיל יותר. הכלים מעולם האימון לניהול ארגוני ועסקי יעיל יותר משפרים באופן דרמטי את יכולות הניהול של כלל מנהלי הארגון, אלה שסובלים מהפרעות קשב וריכוז וגם אלה שלא. הסדנאות וההרצאות בדגש על מימוש הפוטנציאל התעסוקתי, האפקטיביות והרווחיות של הארגון, ועוסקים בנושאים שרלוונטיים לכל ארגון, כמו ניהול זמן, קבלת החלטות, תקשורת ועוד.

מחקר שנערך לאחרונה על ידי חברת Matrix Global העלה כי השקעה במנהלים שסובלים מהפרעות קשב וריכוז מעלה את איכות הניהול בארגון עד כדי כך שמוערך כי היא מחזירה עד פי חמישה מעלותה. הרצאה או סדנה עבור העובדים והמנהלים בארגון תסייע לשפר את יעילות הארגון– בקביעת נהלי עבודה יעילים יותר, בקידום התקשורת הארגונית ובמיצוי הפוטנציאל הניהולי בארגון.

סדנת "דרך ערך" – מודל ייחודי של אימון למנהלים

סדנת "דרך ערך" בנויה על פי מודל אימון ייחודי ומטרתה ברור הערכים של מנהלי ועובדי הארגון. הסדנה מעניקה מגוון כלים ערכיים וניהוליים, המסייעים לא רק בניהול הקריירה , אלא בחיים בכלל.

בין הנושאים שנדבר עליהם בסדנת "דרך ערך":

  • בחינת הערכים שלנו והפער בין הערכים לאורח החיים
  • בחינת ההלימה בין הערכים האישיים לערכי הארגון
  • יצירת מתווה להתפתחות אישית ומקצועית
  • תהליכי קבלת החלטות אפקטיביות
  • תקשורת
  • ניהול זמן

במהלך הסדנה נעשה שימוש בערכת קלפי "על מה ולמה", ערכת משחק – קלפים ייחודית פרי פיתוחי, אשר מסייעת לברר ערכים, לפתח מודעות לערכים החשובים לנו ולפערים בין הערכים לבין החיים על פיהם; לגבש תכנית פעולה לצמצום פערים אלה; ולהתפתחות מקצועית ואישית.

סדנת "דרך ערך" מיועדת לקבוצות אנשי מקצוע ולקבוצות של מנהלים בארגונים. את תכני הסדנה והדוגמאות שיועלו בה ניתן להתאים למאפייני הקבוצה.

חשוב לדעת, כי סדנת "דרך ערך" זמינה גם בתצורה מקוונת. לחצו כאן לפרטים נוספים

סדנת "נחיתה רכה" – סדנת מנהלים מקצועית למימוש פוטנציאל תעסוקתי אצל מנהלים בעלי הפרעת קשב וריכוז

שפע של סדנאות מנהלים מוצעות להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז בדרגים הניהוליים – זאת, מפני שבעוד הנתח של המבוגרים באכלוסיה הסובל מהפרעות קשב וריכוז עומד על 5% – מקרב אוכלוסיית המנהלים, ניראה כי שיעור המנהלים בעלי הפרעת קשב וריכוז גבוה הרבה יותר. מנהלים בעלי הפרעת קשב וריכוז הם יצירתיים, דומיננטיים, כריזמטיים, וידם בכל – אולם האתגרים הנובעים מהפרעה שאינה מנוהלת עלולים לעמוד בדרכם במשימות יום יומיות, בניהול קונפליקטים, בעמידה בלוחות זמנים ועוד. סדנת "נחיתה רכה" משלבת הדרכה עם ליווי של המנהלים ו/או בעלי הפרעת קשב וריכוז בארגון, והיא מיועדת לאנשי משאבי האנוש וניהול כוח האדם בארגון. הסדנה מספקת שפע כלים להתמודדות וליווי מנהלים ועובדים בעלי הפרעת קשב וריכוז, למימוש הפוטנציאל התעסוקתי שלהם.

סדנאות העצמה אישית, סדנאות מנהלים והרצאות נוספות בארגונים

נעים מאוד! שמי שוש מעוז אריה, אני מאמנת אישית ועסקית בעלת התמחות ממוקדת באימון הפרעות קשב וריכוז, ומפתחת תכניות הליווי וההעשרה "דרך ערך", "נחיתה רכה", ועוד רבות אחרות.

חשוב לי לספר לכם, כי ארגז הכלים האימוני המאפשר העצמה אישית, התמודדות טובה יותר עם אתגרים ניהוליים, זיהוי ערכים אישיים והתאמתם לערכים הארגוניים – הוא רב ערך, וכי בעוד תהליכי אימון אישי בסגנון "אחד על אחד" מאפשרים התאמה מלאה של תכני הליווי לצרכים האישיים – ניתן להעביר תכנים אלה בצורה אפקטיבית ותוך שיפור משמעותי ביכולות הניהול של הארגון ובאיכות החיים של המשתתפים – בסדנאות פיתוח למנהלים, בהרצאות בארגונים ובסדנאות לקבוצות עובדים.

בסדנאות ובהרצאות למנהלים, נדבר על תכנים שישפרו את כל ההיבטים של ההתנהלות הארגונית והאישית – החל מניהול זמן והתמודדות עם מטלות הניהול, וכלה בכלים של תקשורת מקרבת ופתרון קונפליקטים בין אישיים. התכנים בסדנאות יעילים בניהול הקריירה והחיים, וההרצאות חווייתיות, מעשיות, מקצועיות, ולא פחות חשוב – מהנות.

ארגונים אשר משקיעים בצוות העובדים והמנהלים, מאפשרים להם הקניית ערכים אשר תואמים לערכי הארגון, יכולות ניהול טובות ואת האפשרות למיצוי הפוטנציאל האישי והתעסוקתי שלהם – נהנים מניהול יעיל, מסביבת עבודה חיובית ומתגמלת, מתקשורת טובה ומביצוע משימות איכותי. בשורה התחתונה – ארגונים שמשקיעים בסדנאות פיתוח למנהלים, מוצאים לא אחת כי מדובר בבחירה המעלה באופן ישיר ומיידי את רווחיות הארגון (כמו גם מורידה עלויות תחלופת כוח אדם ומשפיעה על יעילות ותפוקת כל העובדים).

סדנאות המועברות בארגון, תהליכי ליווי או הרצאות למנהלים בארגונכם עשויים להעלות את היעילות, נאמנות העובדים ולסייע ביצירת סביבת עבודה חיובית ומעצימה!

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

ערכים, מדריכים וקלפים טיפוליים

לאימון הפרעות קשב וריכוז

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

ערכים כמצפן

כמה פעמים עצרתם לחשוב מהם הערכים החשובים לכם ביותר בחיים? מתי לאחרונה ישבתם ברצינות ותהיתם בקשר לאמונות המובילות את היקרים שלכם בחיים? כמה פעמים ישבתם עם עצמכם ומניתם את הערכים המייצגים את הדרך העסקית שלכם?
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

מדריכים

מתנות קטנות - תועלות גדולות
לחץ כאן וקבל מיידית, ישירות אליך למייל, מדריך או קורס בנושא קשב ופעלתנות יתר או ערכים, לבחירתך. המדריכים והקורסים כוללים טיפים והמלצות, שהכנתי באהבה ומוגשים לך במתנה.
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

חנות

בחנות באתר, תוכלו למצוא ערכות קלפים טיפוליים לעבודה עם ערכים בעברית ובאנגלית (למבוגרים וילדים), ערכת למידה אישית להתמודדות עם הפרעות קשב ופעלתנות יתר ועוד. בחנות ניתן גם לבצע תשלום עבור השתתפות בסדנאות.
קרא עוד

מאמרים וטיפים בנושא

לאימון הפרעות קשב וריכוז ​

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.