חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אימון תעסוקה וקריירה

תוכן העיניינים

אימון לקריירה

אחד ההיבטים החשובים של הגשמה עצמית הוא ניהול קריירה שיש בה מימוש עצמי, סיפוק ותחושת הצלחה. בישראל, יום העבודה הוא מהארוכים במדינות ה – OECD, והקריירה שלנו, לצד טיפוח משפחה והגשמה עצמית, משפיעה על איכות החיים, הדימוי העצמי ותחושת המסוגלות.

התהליך של בחירת קריירה וטיפוחה עלול לעיתים להיות מתסכל. לא תמיד אנחנו חווים תחושת מיקוד והצלחה בכיוון שבחרנו, כמו גם לא תמיד הכיוון הוא בהיר ומאיר את הדרך. שלבים בחיים בהם אנחנו מחפשים את העיסוק הבא, שולחים קורות חיים ועוברים ראיונות עבודה שוב ושוב, מביאים עימם תחושת תסכול ואבדן דרך.

אימון אישי לקריירה הינו תהליך אישי שמטרתו לסייע בהשגת מטרות בתחום ניהול הקריירה. עם כלים ישימים להתפתחות תעסוקתית, לקביעת מטרות ולהגעה לפריצת דרך בתחום התעסוקה – המתאמנים יוצאים לדרך חדשה, עם מטרה ברורה וסט של כלים אימוניים המסייעים להם להשיג מטרה זו. בכל שלב של שינוי תעסוקתי, תחושה שהגיע הזמן לשינוי בעבודה או תחושה שהחיים חולפים על פנינו והקריירה מתגלגלת משלב לשלב, ללא מטרה מוגדרת או יעד שהתווינו לעצמנו לסיפוק – ייתכן שתהליך של אימון אישי הוא בדיוק מה שיסייע לצמצום הפער המאתגר בין הרצוי למצוי.

אימון לקריירה ותעסוקה – איזה קריירה מתאימה לי?

בלב ניהול הקריירה שלכם נשאלת השאלה – מהם תחומי העיסוק בהם אתם יכולים להביא לידי ביטוי את הכישורים האישיים שלכם בצורה מיטבית, מה יהיה תחום עיסוק שיביא עימו סיפוק ותחושת הצלחה. מתוך התשובה לשאלה, ייגזרו היעדים עבור שינוי קריירה או פיתוח קריירה מספקת הן מבחינה כלכלית והן מבחינת התפתחות אישית.

לא תמיד ניתן להגיע למיקוד וקביעת יעד שינוי קריירה מתוך תהליך אישי וללא הנחיה מקצועית. לעיתים, תהליך מקצועי וליווי אישי בתחום של אימון קריירה עשוי להאיר היבטים נוספים בשאלת תחומי העיסוק המתאימים לכם, ולספק מסגרת התייחסות ריאלית ויישומית לבחירות חדשות בבחירת תחומי העיסוק ופיתוח הקריירה שלכם.

אימון עצמי | שוש מעוז אריה

אימון לקריירה להפיק את המיטב ולהפעיל כלים ניהוליים שעוזרים להצליח

האימון האישי בתחום תעסוקה וקריירה הינו תהליך אישי של שינוי והתפתחות, לטובת התמודדות טובה יותר עם התהליך הלא פשוט של כיוון מחדש מבחינה תעסוקתית. התהליך כולל התייחסות להיבטים שונים של פיתוח קריירה, באופן שמותאם אישית למקום שלכם בחיים, לצרכים ולרצונות שלכם. בין השאר, אנחנו נוגעים בנקודות הבאות:

  • הצבות מטרות שתואמות את הפוטנציאל האישי והרצונות שלכם
  • פיתוח מיומנויות חדשות לתהליך חיפוש העבודה
  • ליווי בכתיבת קורות חיים שישקפו באופן אופטימאלי את הכישורים והיכולות שלכם
  • היכרות עם סט כלים אימוניים שיסייעו לעבור בהצלחה ראיונות עבודה
  • זיהוי הרגלים מעכבים בתהליך השגת היעדים התעסוקתיים החדשים
  • כלים להתמודדות עם חסמים בתהליך פיתוח הקריירה
  • כלים לניווט נכון במסלול ההתפתחות התעסוקתי
  • כלים להתמודדות אופטימאלית עם היבטים ניהוליים של תחום העיסוק כמו ניהול זמן, התמודדות עם לחצים, מימוש יעדים והנעת עובדים

אימון לקריירה באופן אישי – בואו נתחיל

המסגרת האופטימאלית של אימון אישי לקריירה ותעסוקה כוללת מפגש שבועי פנים אל פנים, בטלפון או בסקייפ, במהלך המפגש נתייחס לקביעת יעדים חדשים שיתאימו לשאיפות המקצועיות שלכם בתחום התעסוקתי, וננווט ביחד להגשמת אפשרויות ברות השגה, תוך שיחה והתפתחות בתחומים יישומיים הנדרשים להצלחה בכיוון הנבחר. התהליך מקנה כלים לחיים ומתאים במיוחד בתקופות בהן הפער בין הרצוי למצוי בתחום התעסוקתי הוא בולט במיוחד, בתקופות של שינויים בקריירה או בתקופות של תחושת תקיעות כשמתעורר הצורך בשינוי והתפתחות לשלב הבא בפיתוח הקריירה שלכם.

ניהול קריירה הוא תהליך אקטיבי רצוף בחירות, והסיפוק שלכם בעשייה ובניהול הוא משמעותי לתחושת ההצלחה והמימוש האישיים. אימון אישי לקריירה מסייע בקבלת בחירות תעסוקתיות וקביעת יעדים ברי השגה, ומלווה בתהליך הרצוי של שינויים לכיוון עיסוק מספק ומצליח.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

פגישה לזינוק בעבודה עצמאים ושכירים ADHD

שוש מעוז אריה - העצמה אישית
נגן וידאו

הי, אני שוש מעוז אריה

מספרים עליי

נגן וידאו

המלצה על אימון הפרעת קשב

ערכים, מדריכים וקלפים

לאימון קשב ופעלתנות יתר

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

ערכים כמצפן

כמה פעמים עצרתם לחשוב מהם הערכים החשובים לכם ביותר בחיים? מתי לאחרונה ישבתם ברצינות ותהיתם בקשר לאמונות המובילות את היקרים שלכם בחיים? כמה פעמים ישבתם עם עצמכם ומניתם את הערכים המייצגים את הדרך העסקית שלכם?
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

מדריכים

מתנות קטנות - תועלות גדולות
לחץ כאן וקבל מיידית, ישירות אליך למייל, מדריך או קורס בנושא קשב ופעלתנות יתר או ערכים, לבחירתך. המדריכים והקורסים כוללים טיפים והמלצות, שהכנתי באהבה ומוגשים לך במתנה.
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

חנות

בחנות באתר, תוכלו למצוא ערכות קלפים טיפוליים לעבודה עם ערכים בעברית ובאנגלית (למבוגרים וילדים), ערכת למידה אישית להתמודדות עם הפרעות קשב ופעלתנות יתר ועוד. בחנות ניתן גם לבצע תשלום עבור השתתפות בסדנאות.
קרא עוד

מאמרים וטיפים בנושא

אימון לקשב ופעלתנות יתר

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.