חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אימון מנהלים

תוכן העיניינים

אימון עסקי ואישי להפרעות קשב וריכוז

הפרעת קשב ופעלתנות יתר היא הפרעה שכיחה בקרב ילדים ונוער, ומפתיע לגלות כי כ – 5% מכלל המבוגרים מאובחנים כבעלי הפרעת קשב ופעלתנות יתר (כאשר בשל האבחון הנדיר יותר של הפרעה זו בישראל של לפני 15 שנים ויותר, אפשר להניח ששיעורים גבוהים הרבה יותר באוכלוסיית המבוגרים מתמודדים בפועל עם ביטויי ההפרעה בחייהם). 

הפרעת קשב ופעלתנות יתר מתאפיינת בקושי להתמקד, להתארגן, לעיתים לסיים משימות, ובאופן כללי יותר, בקושי לשמור על מיקוד או להתמיד בפעילות מנטאלית לאורך זמן ותוך התעלמות מגירויים והסחות דעת. 

אימון אישי להפרעות קשב ופעלתנות יתר מאפשר סט של כלים וטכניקות המאפשרים לבעלי הפרעת קשב וריכוז להתמודד עם המורכבות הנובעת מן ההפרעה בהצלחה. האימון האישי וסט הכלים שתרכשו, יאפשרו להפוך את המאתגר ליתרון, להשתמש במגוון הנרחב של המתנות המגיעות לצד הפרעת קשב וריכוז ולהתמודד בהצלחה עם מטלות שבעבר עוררו קושי. מאמן אישי עתיר ניסיון בתהליכים של קואצ'ינג להפרעות קשב וריכוז יידע להתאים תהליך אימון אינדיבידואלי, להציע אלטרנטיבות להתמודדות עם אתגרים כמו ניהול זמן, ביצוע משימות והתארגנות, ולאפשר עלייה משמעותית באיכות החיים, בביטחון העצמי, באיכות הקשרים החברתיים ובשמחת החיים.

היתרונות של אימון אישי ועסקי להפרעות קשב ופעלתנות יתר

אימון קשב ופעלתנות יתר מתייחס לקשיים המגיעים עם ההפרעה והופך את ההתמודדות המוצלחת עם קשיים אלה לנושא התהליך. הטיפול בהפרעות קשב ופעלתנות יתר בדרך של אימון אישי יתייחס לנושאים כמו:

 • הגדרת מטרה אימונית, תוך הבנת הקשיים האישיים וטיפוח כלים להתמודד איתם בהצלחה
 • פיתוח אסטרטגיות אפקטיביות להתמודד עם הפרעת קשב ופעלתנות יתר על שלל הביטויים שלה בחיי המתאמן
 • הקניית כלים אימוניים להעלאת המודעות העצמית
 • התייחסות והקניית מגוון כלים להתמודדות מעשית וניהול עצמי בהיבטים כמו ניהול זמן, התארגנות, או תכנון (במקום פעילות אימפולסיבית, המאפיינת לעיתים הפרעת קשב וריכוז)
 • יצירת הרגלים חדשים ומועילים יותר לחשיבה, למידה והתנהגות
 • יצירת הרגלים חדשים לדיאלוג, תקשורת, וניהול קונפליקטים

למי מתאים אימון להפרעות קשב ופעלתנות יתר?

כאמור, הפרעת קשב ופעלתנות יתר היא הפרעה נפוצה בקרב כלל האוכלוסיות, בגילים שונים ובתפקידים שונים. בין השאר, נמנה קבוצות אלה:

 • הפרעת קשב ופעלתנות יתר בילדים בגילאי בית הספר היסודי ומעלה
 • הפרעת קשב ופעלתנות יתר בבני נוער
 • הפרעת קשב  ופעלתנות יתרבמנהלים, אנשי עסקים ונשות עסקים
 • התמודדות עם הפרעת קשב ופעלתנות יתר במבנה המשפחתי
 • התמודדות עם הפרעת קשב ופעלתנות יתר במבנה הארגוני

בקבוצות שונות ובמאפיינים שונים, אימון אישי להפרעת קשב ופעלתנות יתר מסייע להקנות כלים שיסייעו לפתח הרגלי חיים מקדמים. התהליך נבנה באופן אישי על פי צרכי המתאמן, על פי גילו, המטרות שלו והצרכים שלו ושל הסביבה.

חפשו מאמן אישי שיידע לתת מענה מקצועי מיטבי להפרעות קשב ופעלתנות יתר

הפרעות קשב ופעלתנות יתר הן הפרעות ספציפיות עבורן תהליך האימון מספק מענה בצורות שונות ובהתאם למאפייני המתאמן. רק מאמן אישי בעל ניסיון באימון אישי להפרעות קשב ופעלתנות יתר, יידע להציג בפני כל מתאמן סט "תפור אישית" של כלים וטכניקות לשיפור מהותי של החיים. כשאתם בוחרים מאמן אישי עבור אימון קשב ופעלתנות יתר, חפשו מאמן שמתמחה בנושא ויודע להציע מסגרת רחבה וגמישה של תמיכה וליווי, שיתאימו לילדים / לבני נוער / למנהלים / לאנשי או נשות עסקים, וכדומה.

אימון עסקי ואישי להפרעת קשב ופעלתנות יתר

כל תהליך של אימון אישי הוא תהליך ש"נתפר" באופן אישי ובהתאם לצרכי המתאמן. כבר בתחילת התהליך שלנו נערוך מבדק להערכת תפקודי הקשב ופעלתנות יתר. לאחר מכן, אבנה עבורכם תכנית מותאמת אישית להקניית מגוון כלים וטכניקות להצלחה, ואלווה אתכם בדרככם להקניית הרגלים ניהוליים יעילים יותר. 

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הי, אני שוש מעוז אריה

מספרים עליי

נגן וידאו

משוב גילי כהן על תהליך אימון לבעלי הפרעת קשב

ערכים, מדריכים, קלפים טיפוליים ומוצרים משלימים

לאימון בהפרעות קשב ופעלתנות יתר

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

ערכים כמצפן

כמה פעמים עצרתם לחשוב מהם הערכים החשובים לכם ביותר בחיים? מתי לאחרונה ישבתם ברצינות ותהיתם בקשר לאמונות המובילות את היקרים שלכם בחיים? כמה פעמים ישבתם עם עצמכם ומניתם את הערכים המייצגים את הדרך העסקית שלכם?
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

מדריכים

מתנות קטנות - תועלות גדולות
לחץ כאן וקבל מיידית, ישירות אליך למייל, מדריך או קורס בנושא קשב ופעלתנות יתר או ערכים, לבחירתך. המדריכים והקורסים כוללים טיפים והמלצות, שהכנתי באהבה ומוגשים לך במתנה.
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

חנות

בחנות באתר, תוכלו למצוא ערכות קלפים טיפוליים לעבודה עם ערכים בעברית ובאנגלית (למבוגרים וילדים), ערכת למידה אישית להתמודדות עם הפרעות קשב ופעלתנות יתר ועוד. בחנות ניתן גם לבצע תשלום עבור השתתפות בסדנאות.
קרא עוד

מאמרים וטיפים בנושא

אימון לקשב ופעלתנות יתר

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.