אימון מנהלים

תוכן העיניינים

אימון עסקי ואישי להפרעות קשב וריכוז

הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה שכיחה בקרב ילדים ונוער, ומפתיע לגלות כי כ – 5% מכלל המבוגרים מאובחנים כבעלי הפרעת קשב וריכוז (כאשר בשל האבחון הנדיר יותר של הפרעה זו בישראל של לפני 15 שנים ויותר, אפשר להניח ששיעורים גבוהים הרבה יותר באוכלוסיית המבוגרים מתמודדים בפועל עם ביטויי ההפרעה בחייהם). 

הפרעת קשב וריכוז מתאפיינת בקושי להתמקד, להתארגן, לעיתים לסיים משימות, ובאופן כללי יותר, בקושי לשמור על מיקוד או להתמיד בפעילות מנטאלית לאורך זמן ותוך התעלמות מגירויים והסחות דעת. 

אימון אישי להפרעות קשב וריכוז מאפשר סט של כלים וטכניקות המאפשרים לבעלי הפרעת קשב וריכוז להתמודד עם המורכבות הנובעת מן ההפרעה בהצלחה. האימון האישי וסט הכלים שתרכשו, יאפשרו להפוך את המאתגר ליתרון, להשתמש במגוון הנרחב של המתנות המגיעות לצד הפרעת קשב וריכוז ולהתמודד בהצלחה עם מטלות שבעבר עוררו קושי. מאמן אישי עתיר ניסיון בתהליכים של קואצ'ינג להפרעות קשב וריכוז יידע להתאים תהליך אימון אינדיבידואלי, להציע אלטרנטיבות להתמודדות עם אתגרים כמו ניהול זמן, ביצוע משימות והתארגנות, ולאפשר עלייה משמעותית באיכות החיים, בביטחון העצמי, באיכות הקשרים החברתיים ובשמחת החיים.

היתרונות של אימון אישי ועסקי להפרעות קשב וריכוז

אימון קשב וריכוז מתייחס לקשיים המגיעים עם ההפרעה והופך את ההתמודדות המוצלחת עם קשיים אלה לנושא התהליך. הטיפול בהפרעות קשב וריכוז בדרך של אימון אישי יתייחס לנושאים כמו:

 • הגדרת מטרה אימונית, תוך הבנת הקשיים האישיים וטיפוח כלים להתמודד איתם בהצלחה
 • פיתוח אסטרטגיות אפקטיביות להתמודד עם הפרעת קשב וריכוז על שלל הביטויים שלה בחיי המתאמן
 • הקניית כלים אימוניים להעלאת המודעות העצמית
 • התייחסות והקניית מגוון כלים להתמודדות מעשית וניהול עצמי בהיבטים כמו ניהול זמן, התארגנות, או תכנון (במקום פעילות אימפולסיבית, המאפיינת לעיתים הפרעת קשב וריכוז)
 • יצירת הרגלים חדשים ומועילים יותר לחשיבה, למידה והתנהגות
 • יצירת הרגלים חדשים לדיאלוג, תקשורת, וניהול קונפליקטים

למי מתאים אימון להפרעות קשב וריכוז ?

כאמור, הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה נפוצה בקרב כלל האוכלוסיות, בגילים שונים ובתפקידים שונים. בין השאר, נמנה קבוצות אלה:

 • הפרעת קשב וריכוז בילדים בגילאי בית הספר היסודי ומעלה
 • הפרעת קשב וריכוז בבני נוער
 • הפרעת קשב וריכוז במנהלים, אנשי עסקים ונשות עסקים
 • התמודדות עם הפרעת קשב וריכוז במבנה המשפחתי
 • התמודדות עם הפרעת קשב וריכוז במבנה הארגוני

בקבוצות שונות ובמאפיינים שונים, אימון אישי להפרעת קשב וריכוז מסייע להקנות כלים שיסייעו לפתח הרגלי חיים מקדמים. התהליך נבנה באופן אישי על פי צרכי המתאמן, על פי גילו, המטרות שלו והצרכים שלו ושל הסביבה.

חפשו מאמן אישי שיידע לתת מענה מקצועי מיטבי להפרעות קשב וריכוז

הפרעות קשב וריכוז הן הפרעות ספציפיות עבורן תהליך האימון מספק מענה בצורות שונות ובהתאם למאפייני המתאמן. רק מאמן אישי בעל ניסיון באימון אישי להפרעות קשב וריכוז, יידע להציג בפני כל מתאמן סט "תפור אישית" של כלים וטכניקות לשיפור מהותי של החיים. כשאתם בוחרים מאמן אישי עבור אימון קשב וריכוז, חפשו מאמן שמתמחה בנושא ויודע להציע מסגרת רחבה וגמישה של תמיכה וליווי, שיתאימו לילדים / לבני נוער / למנהלים / לאנשי או נשות עסקים, וכדומה.

אימון עסקי ואישי להפרעת קשב וריכוז

כל תהליך של אימון אישי הוא תהליך ש"נתפר" באופן אישי ובהתאם לצרכי המתאמן. כבר בתחילת התהליך שלנו נערוך מבדק להערכת תפקודי הקשב והריכוז. לאחר מכן, אבנה עבורכם תכנית מותאמת אישית להקניית מגוון כלים וטכניקות להצלחה, ואלווה אתכם בדרככם להקניית הרגלים ניהוליים יעילים יותר. 

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הי, אני שוש מעוז אריה

מספרים עליי

נגן וידאו

משוב גילי כהן על תהליך אימון לבעלי הפרעת קשב

ערכים, מדריכים, קלפים טיפוליים ומוצרים משלימים

לאימון בהפרעות קשב וריכוז

אימון אישי לקשב וריכוז - שוש מעוז אריה

ערכים כמצפן

כמה פעמים עצרתם לחשוב מהם הערכים החשובים לכם ביותר בחיים? מתי לאחרונה ישבתם ברצינות ותהיתם בקשר לאמונות המובילות את היקרים שלכם בחיים? כמה פעמים ישבתם עם עצמכם ומניתם את הערכים המייצגים את הדרך העסקית שלכם?
קרא עוד

אימון אישי לקשב וריכוז - שוש מעוז אריה

מדריכים

מתנות קטנות - תועלות גדולות
לחץ כאן וקבל מיידית, ישירות אליך למייל, מדריך או קורס בנושא קשב וריכוז או ערכים, לבחירתך. המדריכים והקורסים כוללים טיפים והמלצות, שהכנתי באהבה ומוגשים לך במתנה.
קרא עוד

אימון אישי לקשב וריכוז - שוש מעוז אריה

חנות

בחנות באתר, תוכלו למצוא ערכות קלפים טיפוליים לעבודה עם ערכים בעברית ובאנגלית (למבוגרים וילדים), ערכת למידה אישית להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז ועוד. בחנות ניתן גם לבצע תשלום עבור השתתפות בסדנאות.
קרא עוד

מאמרים וטיפים בנושא

אימון לקשב וריכוז