חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליווי והדרכת מאמנים

תוכן העיניינים

ליווי והדרכת מאמנים

סיימתם לימודי אימון אישי בהצלחה, ואתם נמצאים בפתחו של רגע מכונן – יש לכם את כל הידע התיאורטי הנדרש על מנת להגשים, סוף סוף, את החלום ולפתוח עסק משלכם המציע שירותי ליווי אישי – ואז, אתם מגלים כי חסרים לכם כלים יישומיים בנושאים כמו שיווק ואיתור מתאמנים או התמודדות עם התהליכים והבחירות של מתאמנים.

כל מאמן בתחילת דרכו, חווה את הפער בין הידע שיש לו לבין המציאות. אולי עולות בכם שאלות כמו: איך משווקים את העסק? איך מנהלים את העסק מבחינה טכנית? איך מגייסים לקוחות? ואיך מספקים מסגרת איכותית של ליווי שתפיק מתאמנים מרוצים, שימליצו עליכם הלאה?

או במילים אחרות: מה הם הצעדים שיהפכו את העסק החדש שלכם, לעסק מצליח?

נעים מאוד! שמי שוש מעוז אריה, ואני כאן על מנת ללוות אתכם בדרך החדשה שלכם. פתיחת עסק חדש היא מהלך מורכב, שידרוש מכם מיומנויות שיתפתחו בכם עם הזמן, בתחומים מגוונים ושונים. ליווי של מאמן עסקי מומלץ ומנוסה עשוי לספק את מסגרת התמיכה המקצועית שתאפשר לכם לקפוץ קדימה בתחושת ביטחון, תוך שאתם בונים את התקדמות העסק החדש שלכם להצלחה, בצורה מושכלת ובחשיבה נאותה קדימה.

להצטייד בכלים הנדרשים לאימון מוצלח

מאמן עסקי מומלץ ומנוסה אשר מצליח להביא לשיפור ניכר בחיי המתאמנים שלו וחווה את אותו סיפוק מיוחל מעבודתו, הרוויח ברוב המקרים את יכולותיו אלה תוך ניסיון. הניסיון המקצועי הוא, כמובן, רב ערך – הוא מלמד אותנו את ההיבטים הטכניים של השיווק והניהול של העסק החדש שלנו, הוא מספק לנו כלים להתמודדות עם הרגלים מעכבים של מתאמנים (כמו: השלכה, חוסר אחריות לשינוי, וכדומה), והוא מקנה לנו סט של תגובות יעילות במצבים אימוניים שונים, המאפשרים לעיתים להפוך רגע של אתגר לרגע פורץ דרך, מבחינת המתאמן – ולפעמים גם מבחינת המאמן. הניסיון המקצועי הזה נרכש עם כל מתאמן, גם אצל מאמנים מומלצים וותיקים – אולם בשנות הפעילות הראשונות, אין ספק כי עקומת הלמידה היא תלולה במיוחד, ואתם לומדים רבות בכל אירוע ומפגש.

טיפול בהפרעת קשב ופעלתנות יתר | שוש מעוז אריה

אפשר גם ללמוד ממאמן עסקי מנוסה, ובכך לזרז את תהליך הלימוד

לימודי קואצ'ינג מספקים מסגרת תיאורטית וארגז כלים שנבנו על מנת לאפשר לכם להתחיל לסלול את דרככם בעולם האימון. עם סוף הלימודים מאמנים מתחילים רבים שואלים את עצמם – "מה עכשיו?".

תהליך אימון וליווי מאמנים מספק את כל התשובות לשאלות שעולות בדיוק בשלב הזה, של תחילת הדרך שלכם. התהליך, הכולל שעה שבועית של הדרכה (במסגרת פגישה, בטלפון או בסקייפ), תאפשר:

  • הדרכה צמודה צעד אחרי צעד
  • הקניית כלים מקצועיים לבניית הדרך החדשה שלכם
  • ליווי והדרכה בגיוס מתאמנים ושיווק העסק
  • ליווי בהתמודדות עם האתגרים העולים במפגשים עם מתאמנים
  • ליווי בבניית מסגרת אימון מותאמת אישית, מעניינת, מושכת ויעילה עבור המתאמנים שלכם

אימון אישי ממוקד ונוגע

תהליכים אימוניים מוצעים לעיתים קרובות לפלחים ספציפיים באוכלוסיה, כמו למשל עבור בעלי עסקים בעלי הפרעת קשב ופעלתנות יתר, לזוגות, לילדים, לפיתוח קריירה למנהלים, וכדומה. אם גם אתם מקווים להתמחות מקצועית באוכלוסיות מסויימות – חשוב שתמצאו ליווי ממאמן עסקי מומלץ מקצועי ומנוסה, שיש לו ניסיון עתיר בתהליכי אימון לקבוצות היעד שלכם. מאמן אישי כזה יוכל לספק לכם מסגרת של ליווי בתהליך ההקמה של העסק שלכם שיכלול התייחסות מתוך ניסיונו האישי, לאתגרים, להצלחות, ולכלים האימוניים שיהיו רלוונטיים לקבוצת היעד שלכם.

צאו לדרך עם כל הכלים באמתחתכם

תהליכי אימון הם מהאפקטיביים שבתהליכים המניעים לתוצאות ולשיפור הישגים. לצד ההיסטוריה הקצרה של האימון האישי, אשר נחשב מקצוע חדשני שהחל להתפתח רק לפני כ – 40 שנים, ההצלחות בתהליכי אימון, הגישה התכליתית, הכלים הישימים והליווי האישי, מביאים לכך שתהליכי אימון אישי הפכו פופולאריים בקרב אוכלוסיות פרטיות ואנשי עסקים, במפגשים אישיים או בסדנאות העצמה.

אפשרו לעצמכם את המסגרת המקצועית שתלווה אתכם בדרך שלכם להפוך מאמנים מצליחים, ואספו כלים שתוכלו להעניק למתאמנים שלכם, על מנת שיחוו יותר הצלחה, הגשמת יעדים ומימוש אישי בחייהם. זאת, באמצעות ליווי אישי של מאמן מקצועי שיהיה שם עבורכם, ויסייע לכם מתוך ניסיונו לבחור בצעדים מקדמים עבור העסק החדש שלכם.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

ערכים, מדריכים וקלפים

לאימון קשב ופעלתנות יתר

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

ערכים כמצפן

כמה פעמים עצרתם לחשוב מהם הערכים החשובים לכם ביותר בחיים? מתי לאחרונה ישבתם ברצינות ותהיתם בקשר לאמונות המובילות את היקרים שלכם בחיים? כמה פעמים ישבתם עם עצמכם ומניתם את הערכים המייצגים את הדרך העסקית שלכם?
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

מדריכים

מתנות קטנות - תועלות גדולות
לחץ כאן וקבל מיידית, ישירות אליך למייל, מדריך או קורס בנושא קשב ופעלתנות יתר או ערכים, לבחירתך. המדריכים והקורסים כוללים טיפים והמלצות, שהכנתי באהבה ומוגשים לך במתנה.
קרא עוד

אימון אישי לקשב ופעלתנות יתר - שוש מעוז אריה

חנות

בחנות באתר, תוכלו למצוא ערכות קלפים טיפוליים לעבודה עם ערכים בעברית ובאנגלית (למבוגרים וילדים), ערכת למידה אישית להתמודדות עם הפרעות קשב ופעלתנות יתר ועוד. בחנות ניתן גם לבצע תשלום עבור השתתפות בסדנאות.
קרא עוד

מאמרים וטיפים בנושא

אימון לקשב ופעלתנות יתר

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.