טיפול בהפרעות
קשב וריכוז

תוכן העיניינים

טיפול בהפרעות קשב וריכוז

ככל שהשנים חולפות, אנחנו ערים לשיעורים גדלים והולכים של הפרעות קשב וריכוז בילדים, בבני נוער ובמבוגרים. הפרעות קשב וריכוז מעיבות על איכות החיים החי בילדים, המתקשים להתאים את עצמם למסגרת הלימוד, להשתלב בקבוצות חברתיות ולהצליח בהתארגנות לקראת משימות או בביצוען – וכלה במבוגרים, שמביאים עימם לצד הפרעת קשב וריכוז גם יצירתיות, חדשנות, יכולת להסתגל לשינויים, וחשיבה מחוץ לקופסה, אולם לצד כל אלה מתקשים להתאים את עצמם לאקלים הארגוני, לנהל דיאלוגים וקונפליקטים ללא אימפולסיביות, לסיים מטלות שגרתיות ועוד.

חשוב לדעת שיש להפרעות קשב וריכוז טיפול שהוא יעיל, קל ליישום ומצליח. מחקרים מצאו כי הבחירה בטיפול בהפרעות קשב וריכוז חוסכת מיליוני שקלים בשנה, בהתאמת מסגרות לבעלי הפרעות קשב וריכוז, או בפיטורים של מבוגרים בעלי ההפרעה. אפשר לנהל את ההפרעה – ואין סיבה לקבל את העובדה שתסמיניה מעיבים על חייכם.

טיפול בהפרעות קשב וריכוז במבוגרים ובילדים

אנחנו רואים את תסמיני הפרעת הקשב והריכוז בכל טווח גילאים, החל מגילאי טרום בית ספר יסודי. בכל גיל, ניתן ללמוד סט של כלים וטכניקות שהם פשוטים וקלים ליישום, שיעצימו באופן דרמאטי את היכולת להתמודד, להתארגן ולתפקד. הבחירה באימון אישי להפרעות קשב וריכוז היא מתנה רבת עוצמה עבור מי שמתנהלים לצד ההפרעה ומנסים להתמודד עם השלכותיה. בעוד מבוגרים רבים, שהתמודדו עם הפרעת קשב וריכוז עוד בהיותם ילדים, המציאו לעצמם לפעמים טכניקות שסייעו להם להתמודד בהצלחה רבה יותר עם מורכבויות ההפרעה, כלים אימוניים מותאמים אישית מציעים עוד יכולות, עוד היבטים, ועוד הצלחות, לילדים ולמבוגרים.

תהליך האימון והטיפול בהפרעות קשב במבוגרים וילדים הוא תהליך אישי, שמותאם לחוויית החיים ולמאפייני המתאמן. ההתאמה האישית של תהליך האימון מאפשרת למתאמן לחוות בסביבה בטוחה ומקצועית מגוון טכניקות שיסייעו לו בכל תחומי החיים.

אימון עסקי | שוש מעוז אריה

איך תדעו שהגיע הזמן לטיפול בהפרעות קשב וריכוז?

בדרך כלל, בילדים מבוצע אבחון להפרעת קשב וריכוז מייד כאשר עולה החשד, על ידי ההורים או אנשי מקצוע במסגרת החינוכית. במבוגרים בעלי הפרעות קשב וריכוז טיפול מתחיל מאבחון אישי, המבוצע באמצעות שאלונים מקצועיים המבוססים על הקריטריונים להפרעת קשב וריכוז (עם או בלי רכיב האימפולסיביות) שמפורסמים בספר ה – DSM של איגוד הפסיכיאטרים האמריקאי. אם אתם:

  • לא מסוגלים לשבת במקום אחד במשך זמן רב
  • דעתכם מוסחת בקלות
  • מתקשים להקשיב לדברים הנאמרים לכם בסבלנות
  • חווים תחושה שיכולתם יותר, של פוטנציאל שאינו ממומש במקום העבודה
  • נוטים לאבד חפצים, לאחר לפגישות או לשכוח פרטים
  • מתקשים לסיים מטלות
  • מתקשים בהתארגנות לקראת משימות
  • נוטים לדחות ביצוע משימות

אולי גם אתם סובלים מהפרעת קשב וריכוז – כדאי לפנות לאיש מקצוע על מנת לבחון ולאבחן את מצבכם.

הבשורות הטובות – שינוי לא יאחר להגיע

מאמן מקצועי המתמחה בטיפול בהפרעות קשב וריכוז, יידע להתאים את התהליך האימוני למאפיינים האישיים שלכם, ולהציג בפניכם שפע של כלים וטכניקות לאיכות חיים גבוהה יותר, הצלחות ומימוש הפוטנציאל שלכם. במסגרת מקצועית, מוגנת ואוהדת, תוכלו להיחשף לכלים יישומיים ופשוטים, להתנסות בהם, לבחון את השפעות הפרעת קשב וריכוז על חייכם ולקבוע יעדים ומטרות לחיים טובים ומספקים יותר.

הבחירה בטיפול בהפרעת קשב וריכוז היא בחירה מתגמלת, שתאפשר לכם לנהל את ההפרעה, במקום שהיא תנהל אתכם. תוצאות לא יאחרו להגיע: אימון הוא תהליך בעל דגשים יישומיים ואת הכלים שתלמדו, תוכלו להתחיל לשלב בחייכם באופן מיידי.

התחילו כבר עכשיו בתהליך אבחון ואימון בהפרעת קשב וריכוז, שתאפשר תכנית להצלחות והישגים חדשים, וליווי בדרך שלכם להצלחה.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

אני שוש מעוז אריה

מספרים עליי

נגן וידאו

המלצה על להתמקד כדי להצליח!

ערכים, מדריכים, מוצרים אימוניים וקלפים טיפוליים

לאימון בהפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ומבוגרים

אימון אישי לקשב וריכוז - שוש מעוז אריה

ערכים כמצפן

כמה פעמים עצרתם לחשוב מהם הערכים החשובים לכם ביותר בחיים? מתי לאחרונה ישבתם ברצינות ותהיתם בקשר לאמונות המובילות את היקרים שלכם בחיים? כמה פעמים ישבתם עם עצמכם ומניתם את הערכים המייצגים את הדרך העסקית שלכם?
קרא עוד

אימון אישי לקשב וריכוז - שוש מעוז אריה

מדריכים

מתנות קטנות - תועלות גדולות
לחץ כאן וקבל מיידית, ישירות אליך למייל, מדריך או קורס בנושא קשב וריכוז או ערכים, לבחירתך. המדריכים והקורסים כוללים טיפים והמלצות, שהכנתי באהבה ומוגשים לך במתנה.
קרא עוד

אימון אישי לקשב וריכוז - שוש מעוז אריה

חנות

בחנות באתר, תוכלו למצוא ערכות קלפים טיפוליים לעבודה עם ערכים בעברית ובאנגלית (למבוגרים וילדים), ערכת למידה אישית להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז ועוד. בחנות ניתן גם לבצע תשלום עבור השתתפות בסדנאות.
קרא עוד

מאמרים וטיפים בנושא

אימון הפרעות קשב וריכוז