חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
משחק ערכים - לגלות את האמת שלך

משחק ערכים – לגלות את האמת שלך

בעידן המבלבל שלנו, בו עומדות לרשותו של כל אחד הרבה מאוד אפשרויות, קל מאוד ללכת לאיבוד. שפע האפשרויות הוא מטעה. לכאורה נראה שהכל פתוח לפנינו אך עדיין נהיה חייבים לעשות בחירה כלשהי ולהתמקד. אחד הכלים הפנימיים המכוונים אותנו בבחירות שלנו בחיים, בין אם אלה בחירות בתחום התעסוקתי ופיתוח קריירה ובין אם בבחירות אישיות כמו בחירת בן/ בת זוג, או הקמת משפחה, הוא הערכים שלנו. ככל שנהיה מחוברים לערכים שלנו כך יהיו הבחירות קלות יותר ונוכל לממש את עצמנו בצורה מספקת יותר. לכך בדיוק נועד משחק ערכים שפיתחה שוש מעוז אריה, מנטורית לניהול עצמי ומימוש פוטנציאל.

מהו בדיוק משחק ערכים?

משחק ערכים הוא משחק קלפים, אך זהו כמובן לא משחק שנועד רק להעברת זמן לא מול מסך (ובינינו- היום גם זו מטרה נעלה בפני עצמה…) אלא מדובר על קלפים טיפוליים – אימוניים, בהם תוך כדי משחק כל אחד מהמשתתפים מגיע להבנות ותובנות. מדובר למעשה על שני משחקים שונים: על מה ולמה- קלפים מנסחים ערכים המיועד למבוגרים, ועל מה ולמה- ילדים מנסחים ערכים המיועד לילדים ולכל המשפחה. משחק ערכים כולל ערכת קלפים ובה 160 קלפים, עליהם רשומים ערכים שונים, כשעל המשתתפים לבחור את הערכים מזדהים החשובים להם וכך למצוא את הדרך הייחודית שלהם בחיים, בעבודה, בזוגיות ,בהתמודדות עם סיטואציות מגוונות ובקבלת החלטות.

למה מיועד המשחק?

המשחק מיועד להתמודדות עם כל אתגר או מצב שהחיים מזמנים לנו. אם מדובר בילדים, המשחק עוזר להם לזהות מה שחשוב להם, בהתמודדות עם אתגרים חברתיים, איך להישאר מי שהם, נאמנים לעצמם ולהיות בטוחים בעצמם אך גם חברתיים וחברותיים, איך להתמודד עם לימודים, חלוקת זמן ועוד. עבור מבוגרים המשחק עוזר להזות את המצפן הפנימי של אדם, את מה שחשוב לו בכל תחום בחיים, בקבלת החלטות ובהתמודדויות שונות ומגוונות בחיים.. המשחק מיועד לשימוש גם במקומות עבודה, בין אם במיון עובדים, להדרכות עובדים, בגיבוש צוותי עבודה, שיפור מיומנויות ועוד, אצל מאמנים אישיים, מטפלים, מחנכים ומדריכים.

משחק שמלווה כל החיים

משחק ערכים הוא משחק שיהיה נכון ורלוונטי לכל שלב בחיים, כל גיל ובכל תחום. בכל מצב או אתגר שיעמוד בפנינו, הערכים הפנימיים שלנו ישמשו אותנו כמו מצפן, יכוונו וילוו אותנו. לכן, ככל שנפתח את הערכים ונהיה מחוברים אליהם יותר, כך נוכל להיות שבעי רצון עם עצמנו, מממשים פוטנציאל וחיים בחוויית הגשמה.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

טיפים ומאמרים נוספים בנושא קשב וריכוז

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.