סדנאות העצמה אישית

סדנאות העצמה אישית

ארגז הכלים שיסייע לכם לעשות את השינוי! 

סובלים מהפרעות קשב וריכוז 

מתקשים בניהול עצמי? חשים שאינכם מצליחים לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם ולהגיע להגשמה? במידה ואתם מרגישים תקועים, שהחיים הובילו אתכם אל עבר מציאות השונה מזו לה ייחלתם ושאיבדתם את השליטה על חייכם, זה הזמן לעשות שינוי ולהצטרף אל אחת מסדנאות ההעצמה האישית שקיימות כיום בשוק ולקבל ארגז כלים שיסייע לכם להפוך מפסיביים לאקטיביים ולהתחיל ולכבוש את המטרות היעדים אשר הצבתם לעצמכם.

העשייה השוטפת לצד השגרה היומיומית השוחקת והמחויבויות שנטלנו על עצמנו, כל אלו עלולות במרוצת הזמן לשאוב אותנו אל עבר מסלול חיים השונה לחלוטין מזה שהיינו בוחרים להתנהל בו לו היה הדבר בידנו, ובפרט אם הוא רצוף במכשולים שאיננו מצליחים להתמודד עימם ביעילות כדי להמשיך את מסלולנו לעבר המטרות שהצבנו לעצמנו עוד כשהיינו בתחילת דרכנו.

ישנן סדנאות המותאמות פרטנית לתחומים ספציפיים, בעוד אחרות מהוות כאבן דרך חשובה ומעניקות כלים שימושיים ופרקטיים להגשמה והצלחה בכל היבטי חיים. אחת מהסדנאות הללו היא סדנת המנהלים "דרך ערך" למימוש הפוטנציאל התעסוקתי ולהעלאת היעילות והרווחיות של הארגון.

הסדנה נבנתה על פי מודל אימון ייחודי שנועד לזהות את הערכים האישיים והעסקיים ולהעניק למנהלים ו/או העובדים כלים להתפתחות אישית ומקצועית, לקבלת החלטות בדרך נכונה, לניהול קונפליקטים ותקשורת מקרבת וכן הלאה.

הפרעת קשב וריכוז כתופעה הנותנת את ביטוייה גם במסגרת התעסוקתית

מתעניינים בסדנאות העצמה אישית ומקצועית ? מדו"ח שפרסם משרד התמ"ת עולה שמידי שנה מפסיד המשק הישראלי מעל ל- 380 מיליון דולרים בשל פיטורין או אי שילובם בעבודה של אנשים הלוקים בהפרעת קשב וריכוז.

עוד עולה מהדו"ח ש- 5% מהאוכלוסייה הכללית בישראל מאובחנת כסובלת מהפרעה זו. הנתונים מלמדים שמנהלים ועובדים עם הפרעת קשב וריכוז כבר מזמן מהווים עובדה קיימת בכל תאגיד, חברה וארגון.

מדובר בתופעה שנותנת את ביטוייה גם במסגרת התעסוקתית, ולפיכך מחייבת התייחסות מתאימה, אם לצורך ייעול העבודה ומימוש הפוטנציאל התעסוקתי והמטרות העסקיות, ואם על מנת לשמר את בעלי תפקידי המפתח בארגון, ואחת מהסדנאות שנתפרה בדיוק לצרכים הללו היא סדנת המנהלים "נחיתה רכה".

סדנת המנהלים "נחיתה רכה"

הבעיות הנפוצות בקרב מנהלים בעלי הפרעת הקשב והריכוז עשויות להתאפיין, בין היתר, בתיעדוף לקוי של משימות שונות, כך שבפועל מנוהלות המשימות באופן מאולתר, מה שעלול להוביל במקרים רבים לסיטואציה של כיבוי שרפות מתמשך. זאת ועוד, לעתים קרובות מלווה הפרעת הקשב גם באימפולסיביות שמתבטאת בנטייה להגיב ללא מחשבה מוקדמת, מה שעלול להתפרש כחוסר טאקט ולהוביל לפגיעה במערכת היחסים עם מנהלים עמיתים ועובדים.

סדנת המנהלים "נחיתה רכה" זכתה להתנסות בקרב ארגונים מוכרים רבים, לרבות מערכת החינוך, רשויות מקומיות, שירות המבחן לנוער שפועל בחסות משרד הרווחה, עמותת אנוש, מכללת לוינסקי ועוד, ונמנית בין סדנאות העצמה אישית האפקטיביות והמוצלחות ביותר שקיימות כיום בשוק, מאחר ומדובר בסדנת מנהלים ממוקדת, המתקיימת בהנחיית מאמנת מקצועית המתמחה בהפרעות קשב וריכוז ומעניקה כלים ישימים להתמודדות נכונה מול האתגרים והקשיים היומיומיים שחווים מנהלים בעבודה.

"להתמקד כדי להצליח"- סדנה לנשים להגשמה אישית, עסקית ותעסוקתית

אחת מסדנאות ההעצמה האישית לנשים הנחשבת לאיכותית, יעילה ועם תוצאות מוכחות היא הסדנה "להתמקד כדי להצליח". מדובר בסדנה ייחודית, המועברת על ידי ומטרתה לסייע לנשים עם קשיי קשב וריכוז ואו קשיים בניהול העצמי.

בסדנה משולבים כלים שעוזרים, מצד אחד, בהתמודדות מול הקשיים והאתגרים הנקרים בדרכן, ומנגד מסייעים להן להביא לביטוי את כל החשיבה היצירתית, היכולות והכישרונות הטמונים בהן. המתאמנות רוכשות כלים פרקטיים לאיזון בין הצרכים המקצועיים לבין הצרכים האישיים וחיי המשפחה, להגשמה אישית ומקצועית, לניהול ומיצוי הזמן באופן יעיל, ובעיקר לניהול חיים בתחושה של שלמות, וללא רגשות אשם ותסכול.

סדנאות העצמה אישית: תכנית פעולה פרטנית מותאמת אישית

הסדנה "להתמקד כדי להצליח" היא בהיקף 20 שעות בסה"כ, וכוללת 4 מפגשים בני 5 שעות כל אחד. 

ייחודה של הסדנה "להתמקד כדי להצליח" נעוצה בעובדת היותה מותאמת אישית אל הקשיים הייחודיים של כל אחת מהמשתתפות בה וכוללת תכנית פעולה פרטנית, זאת להבדיל מסדנאות אחרות המציעות טכניקות בעלות קונספט אחיד שאינן בהכרח מותאמות לצרכים האינדיבידואליים ולנסיבות המקרה הספציפיות של המשתתפים.

כמו כן, חשוב להדגיש שמדובר, אמנם, בסדנה קבוצתית, אך היא בנויה במתכונת המיועדת להעניק לכל אחת מהמשתתפות תשומת לב מרובה והכוונה אישית. אז אם החלטת שמגיע לך לחיות אחרת, בואי לרכוש כלים שיאפשרו לך להגשים ולגדול!

הגעתם לנקודה בחיים שלכם בה אינכם מצליחים להתקדם? סבורים שיש לכם יכולות וכוחות פנימיים אבל אתם לא מצליחים להגשים את הפוטנציאל? בדיוק עבורכם מוצעות סדנאות העצמה אישית. מדובר על סדנאות בהן יכיר כל מתאמן את כוחות הנפש שלו ואת הכישורים המיוחדים שלו, הוא יכיר את החסמים ואת המעצורים שמונעים ממנו את ההצלחה בחיים, ויוכל לפרוץ דרך להצלחה האמתית שלו!

סדנאות העצמה אישית– מה זה נותן לי?

העצמה אישית כשמה כן היא, נועדה לשים את האדם המתאמן במרכז ולהעצים ולחזק את הכוחות ואת התכונות שלו. העצמה זו נועדה לתת לו כוחות ויכולות להתקדם בחיים ולהשיג מטרות שונות שהוא מתקשה להשיג באופן עצמי. העצמה אישית מאמינה שלכל אדם יש אפשרות להשיג יעדים ולהתקדם אם כי לא פעם הוא לא מוצא את הדרך לעשות זאת בכוחות עצמו.

פעמים מדובר על חוסר בביטחון עצמי או בחוסר אמון בכוחות הקיימים, ואילו יש מקרים בהם כוחות שליליים ומחלישים מונעים מהאדם את הצמיחה ואת ההתחדשות. בכל מקרה לגופו יהיה צורך לשנות את דפוס החשיבה של המתאמן ולעזור לו למצוא את הנקודה החזקה שלו לקראת עשייה מוצלחת בלי לשקוע במקומות החלשים והפחות מוארים של האישיות שלו.

מטרות של סדנאות אימון להפרעות קשב וריכוז

אם אתם מעוניינים לחוות הצלחה ואתם לא מצליחים לעשות זאת בכוחות עצמכם, אם יש לכם מטרה מסוימת בחיים הפרטיים, המשפחתיים או העסקיים שלכם, אך משום מה אתם לא מצליחים להגיע אליה יכול להיות שסדנה יעילה ומתאימה לכם תוכל להועיל לכם עד מאוד. בעזרת השתתפות בסדנה מקצועית תוכלו להגשים את היכולות שלכם ולהתקרב אל המטרות הנכספות שלכם. כי סדנאות העצמה אישית יוכלו לעזור לכם להגשים משאלות.

המקום שלכם לקידום אישי ועסקי

סדנאות העצמה אישית של המנטוריתשושמעוזאריה יוכלו להועיל לכם עד מאוד. בעזרתה הצליחו אנשים רבים למצוא את עצמם ולהגדיר לעצמם את המטרה ואת הרצונות הפנימיים שלהם. בצורה כזו מחזקים את הכוחות ואת היכולות ומגשימים מטרות. בעזרת מנטורית מקצועית המטרות קרובות יותר וניתן להצליח להגשים משאלות.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

טיפים ומאמרים נוספים בנושא קשב וריכוז

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.