קלפים טיפוליים שוש מעוז אריה

קלפים טיפוליים – דרך נפלאה לבטא ערכים

רבים מאתנו מרגישים שהם נמצאים איפה שהם רוצים להיות בחיים, הם מרגישים מספיק חזקים ובטח שלא כאלו שנותנים לעולם את מה שיש להם לתת והחיים חולפים… אבל אין שום סיבה  לא לפרוץ קדימהאין שום סיבה לא לנצל את הפוטנציאל הגלום בתוך כל אחד מאיתנו, אין שום סיבה לא להצליח ובגדול ולא להגיע למקומות בחיים אליהם חלמנו להגיע. רובינו יתקשו להרים את עצמם לבד ויצטרכו סיוע ממאמן לחיים, ומאמנת כזו כמו שוש מעוז אריה תוכל לסייע לכםאיך? עם כלים שונים בהם ייעשה שימוש במהלך האימון ואחד הכלים החזקים ביותר הינו קלפים טיפוליים.

מהם קלפים טיפוליים ?

לכל אחד מאתנו יש סל ערכים, ולא משנה מי אנחנו, מי בני הזוג שלנו או איפה גדלנו. סל הערכים הזה מלווה אותנו כל החיים אבל לא תמיד אנו יודעים לבטא אותו נכון, לא תמיד יודעים לספר על הערכים הללו לעצמינו מה שגורם לנו לא פעם לא לחיות לפיהם. סולם הערכים שלנו מייצג את השאיפות שלנו, מייצג את מי שאנחנו ומה שאנחנו ובשביל שהוא ייחשף בפנינו אנו צריכים איזה שהוא אמצעי פיזי. אחד העוצמתיים שבהם הוא קלפים טיפוליים  הם קלפים שמאפשרים לחקור עמוק בתוך הנפש מהו סולם הערכים שלנו. הם כלי חווייתי ומעורר עניין, כלי זמין שניתן לעשות בו שימוש בכל מקום.

למי מתאימים קלפים טיפוליים ?

קלפים טיפוליים מתאימים אם כן לכל אינדיבדואל שרוצה להבין מי הוא ומה הוא, ורוצה לנסח לעצמו את סט הערכים שלו. הם מתאימים לשיפור של מיומנויות תקשורת בין אנשים ובעיקר לכאלו שזו העבודה שלהם כמו אנשי מכירות, מרצים ואחרים. הם מתאימים לגיבוש של צוותי עבודה וניתן לעשות בהם שימוש כחלק מיום צוות חווייתי או סתם בהפוגה במשרד, מתאימים להדרכות פנים ארגוניות כמו גם לגיוס כוח אדם ולמועמדים לגיוס לעבודה. אפשר לעשות בהם שימוש קבוצתי ואפשר לתת אותם כמתנה ומי שיקבל אותם ימצא פעם אחר פעם עד כמה הם יעילים בשבילו, עד כמה הם מסייעים לא לבטא את הערכים שלו

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

טיפים ומאמרים נוספים בנושא קשב וריכוז

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.