קלפיים טיפוליים - ValYou קלפים טיפוליים

קלפים טיפוליים מקצועיים

כל מטפל מתמודד עם מטופלים במצבים שונים. המטרה היא תמיד לעזור למטופל לקלף את המעטה החיצוני ולהיפתח מול המטפל. תהליך זה הוא תהליך קשה שלא חוזר על עצמו בין מטופל אחד למשנהו. ולכן יהיה המטפל חייב להיות יצירתי ולמצוא מול המטופל הנוכחי את השיטה היעילה והנכונה עבורו ספציפית. אם כי יש כלים יעילים שיוכלו לסייע בתהליך ולעזור למטופל לחוש בטוח ורגוע מול המטפל. אחד הכלים המומלצים והיעילים כיום הוא קלפים טיפוליים.

במה מועילים קלפים טיפוליים?

המטרה של הקלפים הטיפוליים היא ליצור תחושה של הגנה תחת מעטה של משחק. דהיינו, המטופל מרגיש שהוא מנותק מהמציאות ומחובר למשחק בו הוא יכול לחוות את עצמו ולבטא את הנימה הפנימית שלו בצורה חופשית. הטכניקה של קלפי הטיפול מוכיחה את עצמה בקרב מטופלים צעירים וילדים אך גם אצל מבוגרים.

כיצד ניתן להפיק תועלת מקלפים טיפוליים?

את הקלפים הטיפוליים ניתן לרתום למטרות שונות ולהשיג באמצעות שימוש בהם את המטרות הרצויות. לדוגמה, אדם שהלך המחשבהשלו שלילי והוא נוטה לראות את העולם בעין עקומה ושלילית, באמצעות הקלפים ניתן לתרגל ולפתח את החשיבה החיובית. כמו כן יש מקרים בהם קיים קרע משפחתי או ריחוק מסוים בין בני המשפחה, ניתן לגבש ולאחד את הלבבות באמצעות שימוש עם קלפים טיפוליים.

הנחיה בתהליך הטיפולי

כאשר נעזרים בקלפים טיפוליים לצורך טיפולי יש למנחה תפקיד משמעותי בטיפול. הוא מנהל את המשחק הטיפולי ומוביל אותו למחוזות הרצויים, הוא מתאים את המשחק בצורה אישית ורגישה למקום בו עומד המטופל, ומסייע לו להוביל את עצמו למסקנות החשובות לו.

שימוש עצמי עם קלפים

אם אתם עוסקים בחינוך ורוצים לשפר את היכולות שלכם כדי להועיל לחניכים שלכם, אם אתם הורים ואתם מחפשים דרך לשפר את ההורות ואת הקשר שלכם עם הילדים, תוכלו לעשות זאת באמצעות קלפים טיפוליים. הקלפים הללו יוכלו להועיל לכם לפתוח שיחה רגישה, לגעת בנקודות חשובות ולפתח חשיבה ושיחה על עניינים נחוצים. המנטורית להעצמה אישית שוש מעוז אריה מציעה קלפים שיוכלו להועיל ליצירת קשרים עמוקים ולהשגת יעדים.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

טיפים ומאמרים נוספים בנושא קשב וריכוז

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.