סדנת הפרעת קשב וריכוז:
נחיתה רכה - ליווי עובדים ומנהלים

תוכן העיניינים

הידעתם?

קרוב ל – 5% מהעובדים שלך מאובחנים כבעלי הפרעות קשב וריכוז.

380 מיליון דולרים – זהו הסכום השנתי אשר מציג משרד התמ”ת , כסכום המופסד לארגונים בישראל בגלל אי שילובם בעבודה או פיטורין של אנשים בעלי הפרעות קשב וריכוז. 

“נחיתה רכה” – סדנא מקצועית למימוש פוטנציאל תעסוקתי בעובדים להשגת המטרות העסקיות של הארגון:

רבים מהבוגרים, בעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, המסיימים בהצלחה את הכשרתם המקצועית (אקדמית ואחרת), נתקלים בקשיים חמורים בתהליך השתלבותם בעבודה, אשר לעיתים קרובות מסתיים בפיטורין.

אחוז הנכשלים בקורסים היקרים האינטנסיביים והמושקעים שלהם, המחזיקים מאות חניכים, הוא 30%. רובם ככולם ליקויי למידה המסתירים את ליקוייהם, מתוך חשש, מוצדק לעיתים קרובות לצערנו, שאם יצהירו עליהם מראש, לא יקבלו אותם מלכתחילה, לא לקורסים ולא לעבודה. הבעיה הבסיסית של ליקויי למידה והפרעות קשב וריכוז מתבטאת בפער שבין היכולות הגבוהות שלהם לבין הביצועים הנמוכים בפועל.

יש דרך להפוך את כניסתם של עובדים אלו למוצלחת ואפקטיבית לארגון – סדנת “נחיתה רכה” תעניק לכם, אנשי המקצוע, את הכלים לקליטה מוצלחת של עובדים בעלי הפרעות קשב וריכוז לארגון למיקסום תוצאות והשגת היעדים הארגוניים! 

למי מיועדת הסדנה?

הסדנא “נחיתה רכה” הינה סדנא מקצועית המיועדת לאנשי מקצוע בתחום כח האדם: מנהלי משאבי אנוש, מגייסים, ומנהלים בארגונים אשר רוצים להפוך קושי להצלחה תעסוקתית מניבת תוצאות.

מה בסדנא:

  • הסדנא היא תכנית ליווי: משלב הכניסה לעבודה ובמהלכה, שעיקרה עזרה בלימוד הדרישות הקשורות בעבודה ובהסתגלות של מטלות התארגנות בזמן, במקום ובתקשורת הבין-אישית.

    חלק חשוב יתמקד, בתקופה הראשונה, בפן הרגשי של העובד: העלאת הדימוי העצמי שלו, חיזוק הכיוון המקצועי, הקניית ערכים ומושגים רלוונטיים בעולם העבודה.

    למיצוי ומימוש הפוטנציאל התעסוקתי הקיים בעובדים שלכם ולפרטים נוספים, מוזמנים ליצור איתנו קשר.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

הי, אני שוש מעוז אריה

מספרים עליי

נגן וידאו

עדויות מסדנת ערכים

ערכים, מדריכים וקלפים

לאימון קשב וריכוז

אימון אישי לקשב וריכוז - שוש מעוז אריה

ערכים כמצפן

כמה פעמים עצרתם לחשוב מהם הערכים החשובים לכם ביותר בחיים? מתי לאחרונה ישבתם ברצינות ותהיתם בקשר לאמונות המובילות את היקרים שלכם בחיים? כמה פעמים ישבתם עם עצמכם ומניתם את הערכים המייצגים את הדרך העסקית שלכם?
קרא עוד

אימון אישי לקשב וריכוז - שוש מעוז אריה

מדריכים

מתנות קטנות - תועלות גדולות
לחץ כאן וקבל מיידית, ישירות אליך למייל, מדריך או קורס בנושא קשב וריכוז או ערכים, לבחירתך. המדריכים והקורסים כוללים טיפים והמלצות, שהכנתי באהבה ומוגשים לך במתנה.
קרא עוד

אימון אישי לקשב וריכוז - שוש מעוז אריה

חנות

בחנות באתר, תוכלו למצוא ערכות קלפים טיפוליים לעבודה עם ערכים בעברית ובאנגלית (למבוגרים וילדים), ערכת למידה אישית להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז ועוד. בחנות ניתן גם לבצע תשלום עבור השתתפות בסדנאות.
קרא עוד

מאמרים וטיפים בנושא

אימון לקשב וריכוז