מהם ערכים - אימון אישי

קורס העצמה אישית- בואו לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם

חשים מקובעים? שחייכם מתנהלים על פי תכתיבים ואילוצים שונים, אבל מבלי שתהיה לכם באמת שליטה עליהם? מעוניינים ליצור שינוי? לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם ולהתחיל לכבוש מטרות ויעדים? במידה והחלטתם ליטול את המושכות לידיכם, זה הזמן להירשם לקורס העצמה אישית וללמוד כיצד הופכים כל מכשול ומגבלה להזדמנות פורצת דרך!

בכל אחד מאיתנו טמונים כוחות ועוצמות. עם זאת, לעתים קרובות קורה שהמחויבויות שנטלנו על עצמנו מצליחות להשתלט לחלוטין על חיינו ולנתב אותנו אל עבר מסלול חיים שספק אם היינו בוחרים להישאב דווקא אליו מלכתחילה, ובפרט כשמדובר במסלול חיים שמזמן אלינו אתגרים מכשולים שאנחנו לא בדיוק יודעים ואו מסוגלים להתמודד עימם בדרך יעילה.

מפגש היכרות עם הכישרונות והיכולות תוך כדי הקניית ארגז כלים עשיר לחיים

קורס העצמה אישית הנו תהליך המאפשר להביא את הפוטנציאל האישי שטמון בכל אחד מאיתנו לכדי מיצוי מיטבי. התהליך מלווה בשיפור ביצועים, מה שמוביל אותנו אל עבר הישגים, כמו גם שיפור איכות החיים, בהיבט האישי והמקצועי גם יחד.

קורס העצמה אישית מתמקד בשני מישורים, שהאחד מתייחס ליכולותיו וכישוריו של האדם, בעוד המישור השני עוסק בדרכים שבהן ניתן לעשות שימוש יעיל ביכולות הללו לשם הצבת מטרות ומימוש יעדים.

הקורס מזמן למתאמנים מפגש היכרות עם כישרונותיהם ויכולותיהם, ומעניק להם ארגז כלים עשיר לחיים, שבאמצעותו ניתן להגיע לכדי כיבוש יעדים והגשמה עצמית. מדובר, למעשה, בכלים לכל החיים, שמסייעים למתאמנים להתמודד באופן אפקטיבי עם אתגרים הנקרים בדרכם.

קורס העצמה אישית מאפשר את המציאות לטובה מבין כל האפשרויות הקיימות

קורס העצמה אישית מאפשר למתאמנים להתנהל נכונה בתקופות הקשות הללו, תוך שהם הופכים כל מכשול, בעיה ומגבלה להזדמנות וכמקפצה להתפתחות והתקדמות אל עבר היעדים.

הקורס מעניק כלים ארוכי טווח ליצירת מיקוד ובהירות בשגרת החיים היומיומית, ולהסתכלות על דברים בפרספקטיבה הנכונה, מה שמאפשר לנו לאזן מחדש ובפרופורציות הנכונות בין כל מגוון התחומים שלנו בחיים, החל מהמישור האישי והמקצועי, וכלה במישור המשפחתי, בזוגיות ובסביבה החברתית.

הקורס שמעבירה המאמנת האישית שוש מעוז אריה שפיתחה גם קלפים טיפוליים, מיועד לא רק לאנשים ששרויים בתחושה של תקיעות ואו בתקופה של משברים, אלא גם לכל מי ששואף למצות את מלוא היכולות הטמונות בו, כדי לגדול ולצמוח, ולהפוך את המציאות שהוא חי בה לטובה מבין כל האפשרויות הקיימות.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

טיפים ומאמרים נוספים בנושא קשב וריכוז

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אפשר להיפגש גם בזום! תהליכי אימון אונליין להפרעת קשב וריכוז. קל מהיר ואפקטיבי מתמיד.